P25LE-080S-DA
3M3M
P25LE-080S-DA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P25LE-080S-DA
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu PAK25 CONN
Datasheety: P25LE-080S-DA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace P25LE-080S-DA
Part Number P25LE-080S-DA Výrobce 3M
Popis PAK25 CONN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11285 pcs Datový list P25LE-080S-DA.pdf
drát Typ Ribbon Cable Wire Gauge 30 AWG
Série P25LE řádek Rozteč -
stoupání 0.050" (1.27mm) Obal Bulk
Ostatní jména 0-00-51111-75294-4
3M157512
P25LE-080S-DA-ND
P25LE080SDA
Počet řádků 2
Počet poloh 80 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Feed Through, Strain Relief
upevňovací Type Latch Lock/Eject Hooks Detailní popis 80 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG