MVG24-110DFK
3M3M
3M
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MVG24-110DFK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN QC RCPT 20-26AWG 0.110
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MVG24-110DFK
Part Number MVG24-110DFK Výrobce 3M
Popis CONN QC RCPT 20-26AWG 0.110 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 140114 pcs Datový list
Wire Gauge 20-26 AWG Ukončení Crimp
Terminal Type Standard Karta Šířka 0.110" (2.79mm)
Karta Tloušťka 0.032" (0.81mm) Tab Length -
Série Scotchlok™ Obal Bulk
Ostatní jména 00054007951513
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Délka - Celkově 0.630" (16.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
izolace Průměr 0.093" (2.36mm) Izolace Non-Mating End Insulated
rod Female Funkce -
Detailní popis 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 20-26 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Materiál kontaktu -