MU14-250DMHTK
3M3M
3M
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MU14-250DMHTK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MU14-250DMHTK
Part Number MU14-250DMHTK Výrobce 3M
Popis CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 467454 pcs Datový list
Wire Gauge 14-16 AWG Ukončení Crimp
Terminal Type Standard Karta Šířka 0.250" (6.35mm)
Karta Tloušťka 0.032" (0.81mm) Tab Length -
Série Scotchlok™ Obal Bulk
Ostatní jména 00054007017653
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Délka - Celkově 0.730" (18.54mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
izolace Průměr - Izolace Non-Insulated
rod Male Funkce Butted Seam, High Temperature
Detailní popis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated Materiál kontaktu Steel