MP2-R180-51S1-TR30
3M3M
3M
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MP2-R180-51S1-TR30
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN INV SOCKET 2-FB 180POS 5ROW
Datasheety: 1.MP2-R180-51S1-TR30.pdf2.MP2-R180-51S1-TR30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MP2-R180-51S1-TR30
Part Number MP2-R180-51S1-TR30 Výrobce 3M
Popis CONN INV SOCKET 2-FB 180POS 5ROW Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4013 pcs Datový list 1.MP2-R180-51S1-TR30.pdf2.MP2-R180-51S1-TR30.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Série MetPak™ MP2 stoupání 0.079" (2.00mm)
Obal Tube Ostatní jména 04801141152
MP2R18051S1TR30
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 5
Počet poloh Loaded All Počet poloh 180
Počet sloupců - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Inverse
Jmenovitá hodnota proudu 1.5A Kontakt Layout, Typické -