MP2-HS024-42
3M3M
3M
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MP2-HS024-42
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN SHROUD 2-FB 24POS 4ROW
Datasheety: MP2-HS024-42.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1008 pcs
  • Zpráva
Specifikace MP2-HS024-42
Part Number MP2-HS024-42 Výrobce 3M
Popis CONN SHROUD 2-FB 24POS 4ROW Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 77472 pcs Datový list MP2-HS024-42.pdf
Série MP2 stoupání 0.079" (2.00mm)
Obal Tube Ostatní jména 05111153456
MP2HS02442
Počet řádků 4 Počet poloh 24
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Varies by Contact
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce -
Detailní popis 24 Position Shroud for Male Pins Connector Beige Varies by Contact Backplane Využití konektor -