EM04TP-010
3M3M
EM04TP-010 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EM04TP-010
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu 3M FLUX FIELD DIRECTIONAL MA
Datasheety: EM04TP-010.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace EM04TP-010
Part Number EM04TP-010 Výrobce 3M
Popis 3M FLUX FIELD DIRECTIONAL MA Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 1354 pcs Datový list EM04TP-010.pdf
Šířka - Typ Shielding Sheet
Tloušťka - Celkově 0.004" (0.10mm) Tvar -
Série EM04TP Ostatní jména 3M156496
WX300927018
Provozní teplota -25°C ~ 90°C Materiál -