929834-05-26-RK
3M3M
929834-05-26-RK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 929834-05-26-RK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER .100 SNGL STR 26POS
Datasheety: 1.929834-05-26-RK.pdf2.929834-05-26-RK.pdf
  • Zpráva
Specifikace 929834-05-26-RK
Part Number 929834-05-26-RK Výrobce 3M
Popis CONN HEADER .100 SNGL STR 26POS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65339 pcs Datový list 1.929834-05-26-RK.pdf2.929834-05-26-RK.pdf
Série 929 Rozteč řádků - Párování -
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Bulk