929834-02-11-RK
3M3M
929834-02-11-RK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 929834-02-11-RK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER .100 SNGL STR 11POS
Datasheety: 1.929834-02-11-RK.pdf2.929834-02-11-RK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 929834-02-11-RK
Part Number 929834-02-11-RK Výrobce 3M
Popis CONN HEADER .100 SNGL STR 11POS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 150193 pcs Datový list 1.929834-02-11-RK.pdf2.929834-02-11-RK.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) Copper Alloy Zadejte atributy -
Ukončení Solder Styl Board to Board
stohování Direction Male Pin Plátování 0.100" (2.54mm)
Ukončení štítu Square Série 929
Rozteč řádků - Párování Unshrouded Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence - Pitch - Konektor -
Celková délka kontaktu 0.210" (5.33mm) Ostatní jména 929834E-02-11
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 1
Počet poloh 11 Počet kontaktů -
Typ montáže Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Materiál - Izolace All Výrobní číslo výrobce 929834-02-11-RK
Délka - Post (páření) - Diferenciální přenos dat Tin
Výška izolace 0.545" (13.84mm) Funkce -
Rozšířený popis 11 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Popis CONN HEADER .100 SNGL STR 11POS
Jmenovitá hodnota proudu 2.5A Aktuální - Max / Kontakt -
Délka kontaktu - příspěvek 0.235" (5.97mm) Délka kontaktu - párování -
Kontakt Dokončit - Post 200µin (5.08µm) Kontakt Konec - Párování 0.100" (2.54mm)
Typ konektoru Header, Breakaway Aktuální průměr Black
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: 3M
Popis: CONN HEADER .100 SNGL STR 9POS
Na skladě: 173872 pcs
Stažení: 929834-02-09.pdf
RFQ
929834-02-08-RK
929834-02-08-RK
Výrobci: 3M
Popis: CONN HEADER .100 SNGL STR 8POS
Na skladě: 209129 pcs
Stažení: 929834-02-08-RK.pdf
RFQ
Stažení: 929834-02-09-RK.pdf
Popis: CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS
Stažení: 929834-02-10.pdf
Popis: CONN HEADER .100 SNGL STR 12POS
Popis: CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS
Popis: CONN HEADER .100 SNGL STR 11POS
Popis: CONN HEADER .100 SNGL STR 13POS
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety