929710-10-05-RK
3M3M
929710-10-05-RK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 929710-10-05-RK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS
Datasheety: 1.929710-10-05-RK.pdf2.929710-10-05-RK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 929710-10-05-RK
Part Number 929710-10-05-RK Výrobce 3M
Popis CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 104605 pcs Datový list 1.929710-10-05-RK.pdf2.929710-10-05-RK.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board Plátování Unshrouded
Série 929 Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Bulk