929710-06-12-RK
3M3M
929710-06-12-RK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 929710-06-12-RK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER 24PS STR DL .100 TIN
Datasheety: 929710-06-12-RK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
306 pcs
  • Zpráva
Specifikace 929710-06-12-RK
Part Number 929710-06-12-RK Výrobce 3M
Popis CONN HEADER 24PS STR DL .100 TIN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60690 pcs Datový list 929710-06-12-RK.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) Copper Alloy Zadejte atributy -
Ukončení Solder Styl Board to Board
stohování Direction Male Pin Plátování 0.100" (2.54mm)
Ukončení štítu Square Série 929
Rozteč řádků - Párování Unshrouded Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence - Pitch - Konektor -
Celková délka kontaktu 0.710" (18.03mm) Ostatní jména 00076308034450
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh 24 Počet kontaktů -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Materiál - Izolace All
Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks Výrobní číslo výrobce 929710-06-12-RK
Délka - Post (páření) - Diferenciální přenos dat Tin
Výška izolace 1.128" (28.65mm) Funkce -
Rozšířený popis 24 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Popis CONN HEADER 24PS STR DL .100 TIN
Jmenovitá hodnota proudu 2.5A Aktuální - Max / Kontakt -
Délka kontaktu - příspěvek 0.318" (8.08mm) Délka kontaktu - párování 0.100" (2.54mm)
Kontakt Dokončit - Post 200µin (5.08µm) Kontakt Konec - Párování 0.100" (2.54mm)
Typ konektoru Header Aktuální průměr Black
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
929710-06-09-RK
929710-06-09-RK
Výrobci: 3M
Popis: CONN HEADER 18PS STR DL .100 TIN
Na skladě: 65584 pcs
Stažení: 929710-06-09-RK.pdf
RFQ
Výrobci: 3M
Popis: CONN HEADER 22PS STR DL .100 TIN
Na skladě: 62292 pcs
Stažení: 929710-06-11-RK.pdf
RFQ
Popis: CONN HEADER 20PS STR DL .100 TIN
Stažení: 929710-06-10.pdf
Popis: CONN HEADER 28PS STR DL .100 TIN
Popis: CONN HEADER 30PS STR DL .100 TIN
Stažení: 929710-06-15.pdf
Popis: CONN HEADER 26PS STR DL .100 TIN
Popis: CONN HEADER 24PS STR DL .100 TIN
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety