929710-06-02-RK
3M3M
929710-06-02-RK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 929710-06-02-RK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER 4POS STR DL .100 TIN
Datasheety: 929710-06-02-RK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 929710-06-02-RK
Part Number 929710-06-02-RK Výrobce 3M
Popis CONN HEADER 4POS STR DL .100 TIN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 145541 pcs Datový list 929710-06-02-RK.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board Plátování Unshrouded
Série 929 Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Bulk
Celková délka kontaktu 1.128" (28.65mm) Ostatní jména 00076308023355
3M156366-04
929710-06-02-RK-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 4
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výška izolace 0.100" (2.54mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)
Jmenovitá hodnota proudu 2.5A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Copper Alloy
Délka kontaktu - příspěvek 0.710" (18.03mm) Délka kontaktu - párování 0.318" (8.08mm)
Kontakt Tloušťka dokončení - pošta - Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 200.0µin (5.08µm)
Kontakt Dokončit - Post Tin Kontakt Konec - Párování Tin
Typ konektoru Header Aplikace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
929710-03-35-RK
929710-03-35-RK
Výrobci: 3M
Popis: CONN HEADER .100 DUAL STR 70POS
Na skladě: 31634 pcs
Stažení: 929710-03-35-RK.pdf
RFQ
Výrobci: 3M
Popis: CONN HEADER 2POS STR DL .100 TIN
Na skladě: 158453 pcs
Stažení: 929710-06-01-RK.pdf
RFQ
Popis: CONN HEADER .100 DUAL STR 72POS
Stažení: 929710-03-36.pdf
Popis: CONN HEADER 8POS STR DL .100 TIN
Stažení: 929710-06-04.pdf
Popis: CONN HEADER 10PS STR DL .100 TIN
Popis: CONN HEADER 4POS STR DL .100 TIN
Popis: CONN HEADER 6POS STR DL .100 TIN