929710-01-11-RK
3M3M
929710-01-11-RK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 929710-01-11-RK
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN HEADER 22PS STR DL .100 TIN
Datasheety: 929710-01-11-RK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 929710-01-11-RK
Part Number 929710-01-11-RK Výrobce 3M
Popis CONN HEADER 22PS STR DL .100 TIN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 101562 pcs Datový list 929710-01-11-RK.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board Plátování Unshrouded
Série 929 Rozteč řádků - Párování 0.100" (2.54mm)
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Bulk
Celková délka kontaktu 0.528" (13.42mm) Ostatní jména 00076308031664
3M156364-22
929710-01-11-RK-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 22
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výška izolace 0.100" (2.54mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis Connector Header Through Hole 22 position 0.100" (2.54mm)
Jmenovitá hodnota proudu 2.5A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Copper Alloy
Délka kontaktu - příspěvek 0.110" (2.79mm) Délka kontaktu - párování 0.318" (8.08mm)