15ETH06S
Vishay Semiconductor Diodes Division
15ETH06S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 15ETH06S
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
Datasheety: 15ETH06S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 15ETH06S
Part Number 15ETH06S Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5505 pcs Datový list 15ETH06S.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Standard Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 15A
Napětí - Rozdělení D2PAK Série FRED Pt®
Stav RoHS Tube Reverse Time Recovery (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor při IF, F - Polarizace TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatní jména *15ETH06S
VS-15ETH06S
VS-15ETH06S-ND
VS15ETH06S
VS15ETH06S-ND
Provozní teplota - spojení 35ns
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce 15ETH06S Rozšířený popis Diode Standard 600V 15A Surface Mount D2PAK
Konfigurace dioda 50µA @ 600V Popis DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
Proud - zpìtný únikový @ Vr 2.2V @ 15A Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 600V
Kapacitní @ Vr, F -65°C ~ 175°C