TL200048NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL200048NONROHS
Výrobce / značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 2000W
Datasheety: TL200048NONROHS.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 70 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
3 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL200048NONROHS
Part Number TL200048NONROHS Výrobce TDK-Lambda Americas Inc.
Popis AC/DC CONVERTER 48V 2000W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70 pcs Datový list TL200048NONROHS.pdf
Napětí - Pracovní 2000W Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 48V
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC Typ Front End
Velikost / Rozměry 14.00" L x 18.90" W x 3.45" H (355.6mm x 480.1mm x 87.6mm) Série TL
Zvlněný proud - nízká frekvence ITE (Commercial) Příkon (W) - Per Port -
Konfigurace výstupu 1 Ostatní jména 1043-TL200048NONROHS
Provozní teplota -40°C ~ 75°C (With Derating) Typ montáže Rack Mount
Výrobní číslo výrobce TL200048NONROHS nařízení linka 92%
Funkce Adjustable Output, I²C™ Interface, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Piny funkcí 40A
Rozšířený popis Front End AC DC Converter 1 Output 48V 40A 90 ~ 264 VAC Input Účinnost -
Popis AC/DC CONVERTER 48V 2000W Proud - Spínací -