PAH50S4812/V
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
PAH50S4812/V Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PAH50S4812/V
Výrobce / značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu DC/DC CONVERTER 12V 50W
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace PAH50S4812/V
Part Number PAH50S4812/V Výrobce TDK-Lambda Americas Inc.
Popis DC/DC CONVERTER 12V 50W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1269 pcs Datový list
Napětí - Pracovní 50W Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 12V
Napětí - vstup (Max) 76V Napětí - Dropout (Typická) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Série PAH Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence ITE (Commercial) Polarizace 9-DIP Module, 1/2 Brick
Konfigurace výstupu 1 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce PAH50S4812/V nařízení linka 86%
Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Piny funkcí 4.2A
Rozšířený popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 36V - 76V Input Popis DC/DC CONVERTER 12V 50W
Proud - Spínací 1.5kV (1500V)