HWS30A5/ME
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
HWS30A5/ME Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HWS30A5/ME
Výrobce / značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 30W
Datasheety: 1.HWS30A5/ME.pdf2.HWS30A5/ME.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace HWS30A5/ME
Part Number HWS30A5/ME Výrobce TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis AC/DC CONVERTER 5V 30W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1963 pcs Datový list 1.HWS30A5/ME.pdf2.HWS30A5/ME.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 85 ~ 265 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
Série HWS30A/A Příkon (W) 30W
Ostatní jména 285-2354
HWS30A-5/ME
HWS30A5/ME-ND
Provozní teplota 10°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení -
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Účinnost 82%
Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 265 VAC Input Proud - výstup (Max) 6A
schválení CE Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
HWS50-12
HWS50-12
Výrobci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Na skladě: 4571 pcs
Stažení: HWS50-12.pdf
RFQ
HWS50-12/HD
HWS50-12/HD
Popis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Na skladě: 4375 pcs
Stažení: HWS50-12/HD.pdf
RFQ
HWS30A5/ME
HWS30A5/ME
Popis: AC/DC CONVERTER 5V 30W