HWS100-24/HDA
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS100-24/HDA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HWS100-24/HDA
Výrobce / značka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 100W
Datasheety: HWS100-24/HDA.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 467 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 467 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace HWS100-24/HDA
Part Number HWS100-24/HDA Výrobce TDK-Lambda Americas Inc.
Popis AC/DC CONVERTER 24V 100W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 467 pcs Datový list HWS100-24/HDA.pdf
Napětí - Pracovní 100W Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 24V
Napětí - Vstup 85 ~ 265 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 6.30" L x 1.10" W x 3.23" H (160.0mm x 28.0mm x 82.0mm) Série HWS
Zvlněný proud - nízká frekvence ITE (Commercial) Příkon (W) - Per Port -
Konfigurace výstupu 1 Ostatní jména HWS10024/HDA
Provozní teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Typ montáže Chassis Mount
Výrobní číslo výrobce HWS100-24/HDA nařízení linka 87%
Funkce Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Universal Input Piny funkcí 4.5A
Rozšířený popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 265 VAC Input Účinnost -
Popis AC/DC CONVERTER 24V 100W Proud - Spínací 3kV (3000V)