RCP2512B180RGTP
Vishay DaleVishay Dale
RCP2512B180RGTP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RCP2512B180RGTP
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES SMD 180 OHM 2% 22W 2512
Datasheety: RCP2512B180RGTP.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RCP2512B180RGTP
Part Number RCP2512B180RGTP Výrobce Vishay Dale
Popis RES SMD 180 OHM 2% 22W 2512 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 67122 pcs Datový list RCP2512B180RGTP.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 22W
Napětí - Rozdělení 2512 Tloušťka (Max) ±150ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Série RCP
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 2512 (6432 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Výrobní číslo výrobce RCP2512B180RGTP
Výška - Sedící (Max) 0.025" (0.64mm) Funkce Moisture Resistant
FIFO je 2 Rozšířený popis 180 Ohm ±2% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±2% Popis RES SMD 180 OHM 2% 22W 2512