RCP0603B1K80JS3
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603B1K80JS3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RCP0603B1K80JS3
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES SMD 1.8K OHM 5% 3.9W 0603
Datasheety: RCP0603B1K80JS3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RCP0603B1K80JS3
Part Number RCP0603B1K80JS3 Výrobce Vishay Dale
Popis RES SMD 1.8K OHM 5% 3.9W 0603 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 79801 pcs Datový list RCP0603B1K80JS3.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 3.9W
Napětí - Rozdělení 0603 Tloušťka (Max) ±150ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Série RCP
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Výrobní číslo výrobce RCP0603B1K80JS3
Výška - Sedící (Max) 0.023" (0.58mm) Funkce Moisture Resistant
FIFO je 2 Rozšířený popis 1.8k Ohm ±5% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±5% Popis RES SMD 1.8K OHM 5% 3.9W 0603