SMBJ110CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ110CA-13-F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMBJ110CA-13-F
Výrobce / značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Datasheety: SMBJ110CA-13-F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMBJ110CA-13-F
Part Number SMBJ110CA-13-F Výrobce Diodes Incorporated
Popis TVS DIODE 110VWM 177VC SMB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 204786 pcs Datový list SMBJ110CA-13-F.pdf
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 122V Napětí - Spínací 1
Napětí - porucha (Min) 110V Napětí - Rozdělení SMB
Typ Zener Série SMBJ
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 600W Napájení - špičkový impuls 3.4A
Polarizace DO-214AA, SMB Ostatní jména SMBJ110CA-FDITR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce SMBJ110CA-13-F
Popis TVS DIODE 110VWM 177VC SMB Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 177V
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály No
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SMBJ110CA-HRA
SMBJ110CA-HRA
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 110V 177V DO214AA
Na skladě: 19751 pcs
Stažení: SMBJ110CA-HRA.pdf
RFQ
SMBJ110CA-E3/52
SMBJ110CA-E3/52
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na skladě: 222181 pcs
Stažení: SMBJ110CA-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ110CA R5G
SMBJ110CA R5G
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stažení: SMBJ110CA R5G.pdf
SMBJ110CA-HR
SMBJ110CA-HR
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Stažení: SMBJ110CA-HR.pdf
SMBJ110CA-M3/52
SMBJ110CA-M3/52
Stažení: SMBJ110CA-M3/52.pdf
SMBJ110CA
SMBJ110CA
Stažení: SMBJ110CA.pdf
Výrobci: Bourns, Inc.
Popis: TVS DIODE 110V 177V SMB
Stažení: SMBJ110CA.pdf
SMBJ110CA-E3/5B
SMBJ110CA-E3/5B
Stažení: SMBJ110CA-E3/5B.pdf
Výrobci: Fairchild/ON Semiconductor
Popis: TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
SMBJ110CA-M3/5B
SMBJ110CA-M3/5B
Stažení: SMBJ110CA-M3/5B.pdf
SMBJ110CA M4G
SMBJ110CA M4G
Stažení: SMBJ110CA M4G.pdf
SMBJ110CA-13
SMBJ110CA-13
Výrobci: Diodes Incorporated
Popis: TVS DIODE 110V 177V SMB
Stažení: SMBJ110CA-13.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety