AP130-25YL-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-25YL-13 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AP130-25YL-13
Výrobce / značka: Diodes Incorporated
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT89-3
Datasheety: AP130-25YL-13.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace AP130-25YL-13
Part Number AP130-25YL-13 Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT89-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 208424 pcs Datový list AP130-25YL-13.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.5V @ 300mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package SOT-89-3 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-243AA PSRR 58dB (100Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména AP130-25YLDITR Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA SOT-89-3 Aktuální - Quiescent (Iq) 100µA
Current - Výstup 300mA Ovládací prvky -